Padací protektory na motocykly – RUTAN performance

Motocyklové padáky rutan.cz chrani motocykly Brain racing - RUTAN Performance

Padací protektory na motocykly – RUTAN performance

 

Výrobce motocyklových ochranných prvků. Padací protektory na rámy motocyklů, do osy předního a do osy zadního kola. Zvedací rolny na závodní motocykly i pro montážní stojany. Závažíčka do řidítek a protektory na výfuk.

Firma RUTAN Performance vyrábí široký sortiment ochranných prvků na otocykly ve vysoké kvalitě, rozmanitých tvarech a barvách. Vybírat lze z provedení celohliníkových, silonových i kombinací těchto materiálů.
Kvalita protektorů RUTAN Performance je prověřena a oceňována kaskadéry a stuntridery. Kořeny výrobce sahají právě do této sféry, majitel a zakladatel RUTAN Performance pan Radek Pyrchala je dodnes vášnivých stuntriderem. U protektorů RUTAN Performance se spojuje excelentní řemeslné zpracování, skvělý design a inteligentní, vysoce funkční konstrukční řešení.Protektory RUTAN Performance skutečně fungují a při většině pádů ochrání Váš motocykl před vysokými náklady za opravu.

V neposlední řadě skvělě vypadají. Tým Brain racing na svých motocyklech používá padací protektory v designu Dragon, protože jsou prostě nejhezčí a díky kombinaci hliníku a silonu poskytují maximální ochranu stroji při pádu. Silon v rámci možností pád utlumí, aby síly z nárazu přenesené do rámu motocyklu zůstaly nejmenší možné a hliník zabrání rychlému úbytku materiálu, pokud by motocykl klouzal dlouho.

Neváhejte a vyzkoušejte i Vy…