Pořízení jednodílné motokombinézy MBW a jak vše probíhalo před úpravou na míru

Minule jsme čtenářům oznámili, že Endurance tým Brainracing.Eu nakoupil jednodílné kombinézy MBW T3 Evolution, které následně MBW z Hluboké nad Vlatvou upravili na míru.
Protože předávání i úpravy neprobíhaly zcela standardně, mohlo by někoho zajímat jak se vše odehrálo. Hned na začátek podotýkáme, že vše bylo zrealizováno k maximální spokojenosti týmu. Nestandard spočíval v tom, že rozhodnutí o výběru jednodílných kombinéz MBW padlo v pondělí, před čtvrtečním závodem 8 hodin Le Most Endurance pořádaným lidmi okolo Inkvizze z racetracku cz.
Díky pracovnímu vytížení jezdců brainracing.eu,ale i díky tomu, že každý žije v jiném koutě republiky, případně Julian v Německu nebylo možné narychlo zajet do Hluboké kombinézy odzkoušet. Pouze Jarda byl v MBW na obhlídce již dříve a tak se vědělo, jak kombinézu pro něj upravit, potřeboval prodloužit rukávy a nohavice o 5 cm. Kluci se běžne setkávají pouze při závodech, nebo společném tréningu například na kolech. 8hodinovka Endurance vypadala jako ideální možnost k vyzkoušení kombošek všemi členy týmu, aniž by každý musel do krásné Hluboké nad Vltavou jezdit.
Ovšem to by znamenalo poprosit MBW, ať nám pošle jednodílky expres. My je v Mostě odzkoušíme a obratem pošleme na MBW zpět do Hluboké již s požadovanými úpravami. Velikosti jednodílných motokombinéz jsme krom té Jardovy odhadovali od oka. U Juliana jsme se bohužel netrefili, protože je mnohem vypasenější než se čekalo, do vel. 50 se málem nevešel ani bez zádového chrániče. Bylo nutné sundat mu páteřák a do kombinézy ho nacpat na hulváta silou. Potřebovali jsme zjistit, zda by velikost 50 stačilo jen rozšířit, nebo je nutná kožená kombinéza o číslo větší, což se žel potvrdilo. Měli jsme strach, zda bude MBW ochotné dodanou jednodílnou moto kombi T3 Evolution ve velikosti 50 vyměnit za vel. 52. Byli jsme hodně opatrní, abychom ji ani neumazali a doufali, že nás MBW neodkáže do..kamsi.

8 hodin le Most - MBW kombinézy pro tým brainracing eu

MBW kombinézy poslalo okamžitě na vyzkoušení, abychom při 8 hodin le Most sepsali co je třeba upravit.

Ale ne, domlouváme po telefonu co bude třeba upravit a hned žadoníme o výměnu za větší. A není problém, pokud jsme ji nepoškodili, rádi nám vymění za větší a úpravy na míru se provedou na ní. Tady tučné červené PLUS pro MBW za vstřícnost k zákazníkům.
Po telefonu tedy vše dohodnuto, emailem odeslána rekapitulace s konkrétními čísly a zapomenuté grafické prvky, prostě souhrn pěkně písemně, aby v Hluboké na nic nezapomněli a následovalo další logistické kolo. Z MBW přišla první již dávno upravená kombinéza na míru, tentokráte i s našitými logy partnerů a jmenovkami jako vzor ke schválení. Díky tomu už nová týmová jednodílná kombinéza na míru dělala parádu na 3. závodě German Ednurance v Brně na Masarykově okruhu. Našli jsme jednu grafickou vadu , za kterou si můžeme sami, týmové logo – vlk – je zlatou barvou a ta neni na bílém podkladu moc vidět. Ostatní kombinézy již budou mít vlka v černé barvě.

 

German Endurance Cup Czech Endurance Brno 2013

MBW T3 Evolution – jednodílná moto kombinéza na míru na Masarykově okruhu v Brně

Perfektně se osvědčilo našití kožených prvků na vnitřek kolen. Na nádržích máme Stomp gripy, které jsou jak brusný papír a tyto kožené panely kombinézu hodně šetří a díky nim se neklouže ani na hladké nádrži veterána, taková maličkost, ale bez ní se jezdí o hodně hůř.
Další závod je až za 5 týdnů, tak je na dodělání kombinéz čas. MBW, ale nelení a dosílá zbývající 3 jednodílné, již na míru upravené moto kombinézy, se všmi logy, čísly a jmenovkami po týdnu hotové.

Celá tahle akce si tedy vyžádala 3x posílání kombinéz sem tam, vždy v ceně možná 150,– Kč. Spolupráce s MBW naprosto bez problému, velmi vstřícná komunikace, kombinézy perfektně sedí. Akce proběhla naprosto hladce, v rámci našich omezených časových možností přesně podle našich představ.

Nezbývá než doufat, že poprodejní servis MBW, respektive možnost opravy pro naše na míru upravené jednodílné kombinézy nebudeme potřebovat.

Jednodílná kombinéza na míru MBW T3 Evolution - German Endurance cup s Bike-promotion.de

German Endurance Cup Bike-promotion DE GEC CEC 2013 Brno

 

MBW - závodní jednodílné motocyklové kombinézy na míru

 

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru - GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru – GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru - GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru – GEC Most 2013