O nás

Brain racing jako centrum motorsportu a tělovýchovy byl založen v roce 2012. Byla zvolena forma občanského sdružení. Cílem je obecně prospěšná činnost v oblasti sportu, tělovýchovy a turistiky. V počátečním roce působení se Brain racing zaměřil na vytrvalostní závody silničních motocyklů.

Občanské sdružení Brain racing za svoji misi považuje podporu nadějných aambiciózních pilotů při přestupu ze silnice na závodní okruhy. Ambiciózní piloti často z nejrůznějších důvodů závodí mimo závodní tratě a Brain Racing si klade za cíl odvedení těchto mladých lidí z běžného provbozu, kde předtsvují enormní riziko nejen pro sebe, ale také pro ostatní účastníky silničního provozu.

Zde nám pomáhá účast v přeboru České republiky v motocykových závodech endurance, kde se snažíme dokázat, že závodit může opravdu nejširší veřejnost.
Skutečně zainteresovaným a důsledným pilotům jsme schopni podat pomocnou ruku, více informací lze získat při osobním jednání. Jsme k zastižení na okruzích ČR v Mostě, Brně, Vysokém Mýtě, Sosnové, ale i v zahraničí, například v Oscherslebenu, na Pannonii, Slovakia Ringu a dalších místech.
Máte zájem o kontakt s Brain racing? Napište nám na team zavináč brainracing.eu