MOTOFORZA – MOTOCYKLOVÉ KAPOTÁŽE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Brněnská firma MOTOFORZA se na výrobu motocyklových kapotáží a příslušenství specializuje od roku 1991.

Ve výrobě firmy MOTOFORZA s již téměř čtvrtstoletí trvající tradicí praxe vznikají produkty vysoké kvality. Snesou nejpřísnější srovnání s výrobky dalších světových firem, které používají jezdci na svých strojích v nejprestižnějších seriálech motocyklových závodů.

Výroba kapotáže MOTOFORZA je precizní ruční práce, dbá se na maximální přesnost provedení, každý kus prochází několika stádii kontroly.

Motokapoty Motoforza Honda CBR 1000RR Fireblade

Kapoty Motoforza na Hondě CBR 1000RR po jednom pádu na levou stranu ve spojení s padacími protektory zůstaly téměř bez poškození, jen s malými oděrkami.

 

Při výrobě dílů MOTOFORZA pracuje výhradně s materiály zahraničních firem. Používá aktuální moderní technologie v oblasti zpracování kompozitních materiálů.

Skladem firma nabízí nejen laminátové kapoty, ale i karbonové kryty motoru, rámu, kyvné vidlice a příslušenství ke kapotážím. Dále pak spojovací materiál, termofólie, pryže, plexi, apod.

Motoforza vyrábí motocyklové kapotáže z několika materiálů. Jednak z klasického GFK, tedy sklolaminátu, tak i z karbonu, nebo kevlar-karbonového mixu. Na vlastních formách vyrábějí v Motoforze kapotáže pro závodní účely, jak na moderní supersporty a superbiky, tak i na historické motocykly, či klasické motocykly.

Rovněž Brainracing.eu team používá motocyklové kapotáže od MOTOFORZY, jak pro road racing tak i pro endurance.

 

Motocyklové kapotáže Motoforza Aprilia RS125 třída vede závodné pole při 300 ZGH Horice

Motocyklove kapoty Kapoty Aprilia RS125 od Motoforza jsou sázkou na jistotu