MBW kombinézy na míru na autodromu Most – German Endurance 2013

Endurance tým BrainRacing.eu navázal spolupráci s českým výrobcem koženého i textilního oblečení na motocykly MBW. Pro tým je samozřejmě ze všeho nejzajímavější výroba jednodílných kombinéz na míru. MBW na začátku letošní sezóny přišlo se zcela novým modelem T3 Evolution a začali také, především ale nejen pro závodní jednodílné moto kombinézy, nabízet úpravu kombinéz na míru, jednak rozměrově, jednak lze našít loga sponzorů, nášivky přezdívek, apodobně.

Jednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance Cup

V letošní sezóně se Endurance tým BrainRacing.eu spojil s ostříleným borcem, panem pilotem Radkem Lamichem – na třetí fotografii je Radek Lamich druhý zleva. Radek letos jede seriál Český pohár přírodních okruhů na své Aprilii RS125 ve třídě SP125. Apropopos, Radka v barvách BrainRacing.eu můžete letos ještě jednou, ale v akci dozajista již naposledy, uvidět na posledních závodech letošní sezóny v Dymokurech. Jezdci Road Racingu nejsou žádná ořezávátka, o tom nepochybuje nikdo z těch, co na vlastní oči viděli jezdce řítící se maximální rychlostí milimetry od zrádných obrubníků, křižujíc mezi klouzavými zebrami v městské, nebo obecní zástavbě, nebo také při nízkých průletech vysokou rychlostí po lesích a luzích.
Co však učiní milí road raceři, až jim první víkend v říjnu napadne sníh? 🙂 …nechme se překvapit! 😀

Jednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance CupJednodílné kombinézy MBW pro German Endurance Cup

Těšíme se na Vás na našich stránkách ale i osobně, přímo na Masarykově okruhu v Brně již o tomto víkendu, kdy se jede poslední závod sezóny Endurance, tedy 3hodinovka German Endurance Cupu v Brně. Ze závodu přineseme obvyklé zpravodajství formou krátké reportáže a rozsáhlé fotogalerie.

A hned následující víkend se všichni můžeme těšit na poslední závod Road Racingu v Dymokurech a bude to stát za to!

 

Jednodílné kombinézy MBW pro German Endurance Cup

 

no images were found