MBW – Jednodílné závodní moto kombinezy na míru

MBW je partnerem Endurance týmu Brainracing.eu

German Endurance Bikepromotion MBW Brainracing GEC+CEC 2013 (1)

Jednodílná kombinéza na míru – perforovaná hovězí kůže 1,1 mm

 Článek o průběhu samotného nákupu kombinéz najdete zde.

Jak jsme ke spolupráci s MBW došli? Byla to docela dlouhá cesta… 🙂

Úvodní sezónu náš tým odjezdil ve vlastních starých kožených moto kombinézách.
Velmi rychle jsme samozřejmě začali přemýšlet o jednodílných kombinézách v týmových barvách. V úvahu přicházelo několik variant. Zkrátka řečeno buď kombi na míru s vlastním designem a všemi logy partnerů a jmenovkami, alternativou byla kožená kombinéza od renomovaného například italského výrobce. Jelikož endurance je týmovým sportem, kombinéz pořebujeme několik a tím nám stoupá cena.

Tradiční český nebo vlastně moravský výrobce závodních kožených kombinéz na míru je zámý svojí vysokou kvalitou a ceněn v neposledná řadě pro skvělý poprodejní servis. Jsou tu také italští renomovaní výrobci s lety prověřenou kvalitou, ovšem bez poprodejního servisu. Kombinéza bez servisu bohžel nemá na závodech dlouhou živostnost. To jsme bohužel na vlastní kůži již ověřovali.
Společným negativem prestižní české značky a italských renomovaných je řekněme poněkud vyšší cena.
Nehledě na to, že i poprodejní servis další náklady vyžaduje.
Jistě, pokud se o koženou kombinézu zničenou pádem při závodu nebo tréningu postará sám výrobce, je to optimální řešení. U třetích subdodavatelů není jistota, že použijí správné materiály, respektive že jejich oprava bude mít stejnou míru ochrany jako kombinéza před pádem. Nikdo se nechce klouzat po asfaltu na vlastní kůži.

Zkrátka, byli jsme pomalu zoufalí, nechtěli jsme po každém pádu řešit novou kombinézu. Ono se žertem říká: Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti… Nákoupení 4 kombinéz z Moravy, nebo od Italů, se cenově pohybovalo okolo 100.000,– Kč což bylo diplomaticky řečeno více, než jsme chtěli dát.

Po roce a půl hledáníse ukázalo, že česká firma MBW jednak prodává kvalitní a prověřené kombinézy za příznivé ceny, ale především, MBW své závodní jednodílné kožené kombinézy umí upravit na míru. Čili MBW umí prodloužit, nebo zkrátit rukávy, popustit střih a další potřebnosti. Díky tomu jejich jednodílné kožené moto kombinézy padnou i nekonfekčním postavám. MBW Vám je upraví na míru. Na výběr je ze dvou zcela rozdílných modelů. Jednak MBW Kalera, což je elegantní černo bílá jednodílná závodní kombinéza s velkým množstvím ochranných prvků, MBW T3 Evolution z modelové řady Lime. Každá je úplně jiná. Ve spojení s úpravou namíru lze takto pokrýt téměř jakoukoliv postavu.

MBW Lime uprava na miru loga sponzoru a jmenovka - jednodilna kozena kombineza pro zavodni ucely

MBW Lime uprava na miru loga sponzoru a jmenovka – jednodilna kozena kombineza pro zavodni ucely

 

Výčet výhod kombinéz MBW by mohl být ještě delší, zajímavé budou jistě také reporty po pádech, které bohužel určitě přijdou a my se o ně podělíme.

 Článek o průběhu samotného nákupu kombinéz najdete zde.

 

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru - GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru – GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru - GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru – GEC Most 2013

 

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru - GEC Most 2013

Tymove jednodilne kombinezy MBW na miru – GEC Most 2013