POZVÁNKA: HLUBOKOMYSLNÁ KONZUMACE OVOCNÝCH NEKTARŮ 2

Hlubokomyslna konzumace ovocnych nektaru 2012

BRAIN RACING pořádá druhé setkání přátel a příznivců motocyklů s tradičním názvem HLUBOKOMYSLNÁ KONZUMACE OVOCNÝCH NEKTARŮ.

Akce má za cíl přivést dohromady přátele a příznivce motocyklů na jedno místo, jednak umožnit příjemnou společenskou konverzaci, druhak upevnit sociální vazby, třeťak, a to v neposlední řadě, navázat nová přátelství, vytvořit nové vazby, prostě v příjemném prostředí dát lidi stejného smýšlení a ražení dohromady.

Na koho se můžete těšit?
Především na téměř kompletní tým Brain racing ze sezóny 2012 a jejich přátele. Nebude chybět vítečné víno z Porýní a Falcka z vinařství Hertel. Jelikož zatím není nalahvováno, bude se pít Kerner Spätlese (pozdní sběr) ročník 2007, Grauburgunder Kabinett 2010, Morio Muskat 2011 a ochutnáme poslední lahve Dornfelderu trocken 2009.

Program akce:

12:00 začínáme ve Dřevíči u Hronova v patrové hale s motokárami.
Káry budeme prohánět na čas a nejrychlejší jezdec získá kalendář Brain racing 2013 a týmovou čepici, druhý a třetí nejrychlejší jezdec získá týmovou čepici.

17:00 přesun na penzion Kukulda v Machově, kde nás očekává personál s večeří a ovocnými nektary. Na plátno budeme pouštět klipy a filmy z minulých sezón při volné zábavě.

Časy jsou orientační
Srdečně zveme všechny přátele a příznivce rychlých motocyklů

Hlubokomyslna konzumace ovocnych nektaru 2012