German Endurance Brno 2013 – 3. závod se jel na 3 hodiny – GEC/CEC by Bike-promotion.de

3. podnik německého mezinárodního poháru v Endurance, tedy German Endurance Cupu zavítal do českých luhů a hájů, konkrétně na Jižní Moravu na Brněnský Masarykův okruh. Protože celý tým díky praocvnímu vytížení nebyl schopen najet již ve čtvtrtek, zbyla nezbývalo než potrénvat v dopoledních jízdách a pustit se pak hned do závodu.

German Endurance Cup Czech Endurance Brno 2013 pit lane

V Brně nás přijel podpořit specilista na dvoutakty Radek Lamich, vítěz dvou úvodních závodů na Slováckém okruhu a 300 ZGH Hořice českého road racingového poháru a držitel rekordního času na hořické trati. Radek dostal k dispozici týmovou Hondu s tím, že si ji má osahat, užít si ježdění a sdělit své dojmy, případně připomínky.

German Endurance Cup Czech Endurance Brno 2013

Jezdit se tedy začalo hned prvními jízdami abychom si všichni opět navykli na motorky. Celý víkend na Masarykově okruhu se nesl ve znamení nádherného slunečného počasí, když nám pouze z pátka na soboru večer zapršelo. O to lépe se nám spalo.

První časy ovšem ukázaly, že jezdíme pomaleji než loňský rok, což se podařilo zlomit jen Julianovi, který se našemu loňskému nejlepšímu času přesto jen přiblížil. Bike-Promotion.de nabízí podporu instruktora a vzhledem k dosahovaným časům jsme tuto službu s povděkem využili.

German Endurance Cup Czech Endurance Brno 2013

no images were found