Fotogalerie Brno Automotodrom – trénování s Actionbike

Rozhodnutí na poslední chvíli zaválo velkou část týmu na Brněnský Automotodrom s pořádající agenturou Actionbike.de. Fotograf náš nejlepší David Mach nás bohužel tentokrát doprovodit nemohl a bylo nutné požádat o podporu Jonathana Sauera z PIXELrace.de a nutno říct, že na co sáhnul se mu vydařilo, děkujeme.

Brno Automotodrom Actionbike racepixel.de foto

Julian vyhrál sobotní závod na Autodromu Brno s Actionbikem na své Kawasaki ZX10R

Tentokrát se naštěstí vše obešlo beze ztráty kytičky a Jarda na Hondě po 3 letech posunul svůj osobní čas o sekundu a půl dolů a prý ví kde je ještě prostor. Po loňském rozpačitém Brně ovlivněném předchozími pásy to to znamenalo posun o 5 sekund dolů. Julian si svůj osobák posunul také, byť jen o pár desetin, Daniel na svěřené Hondě velmi mile překvapil sám sebe, Tomáš se na Yamaze trápil a po delší pauze se svému top času jen přiblížil. Martin na Yamaze si Brněnský čas také o pár sekund posunul a Michal bohužel řešil technické problémy na své Suzuki, která utrpěla 2 pády v minulých 2 týdnech. I díky pomoci motoforzaexpresním doručením poškozených dílů motokapot se šestkou GSXR na první pohled zdála v pořádku. V průběhu ježdění se ale objevily pižky na kráse a gixxa tak pár kol odjela třeba jako dvoutaktní dýmovnice. Michal tedy Brno s Actionbikem využil především k otestování techniky na posleedí závod ČMN Cupu s Prospeedem a dobře udělal.
Svezl se i mechanik Vašik a supporter týmu George Jelensson. Vašik si obkroužil 3 kola a oznámil, že má málo najeto a soudruh Jelensson byl nakonec vyhnán prudkým deštěm, což mu ale k vělké úlevě všech nezabránilo Faryka přivězt na slikách v pořádku, neporušeného.

Díky nepřízni osudu se nepodařilo nafotit promofocení s modelkami, takže nás brzy čeká photoshooting na kalendář v kombinézách MBW, a tak nezbývá, než doufat že v Mostě budeme již i s Davidem a promofocení se již vyprodukuje spoustu hezkých obrázků.

no images were found