Alpe Adria Pannoniaring

Maďarský Pannoniaring hostil další závod evropské série Alpe Adria v termínu 3-5 června.

KM-elektro-logo288-04elektromocek_titulka

Poodívejte se na vývoj prvního červnového závodu očima Radka Lamicha, jak se cítil při tréningu a postupně v průběhu závodního víkendu. Tentokrát reportážním stylem:

Je právě 23:55 a my dokončili na Pannoniaringu práci na motorce a jsme nachystání na zítřejší kvalifikaci a závod. \dnes nás z posledního tréningu dovezlo Boxentaxi. Odstavila nás porucha. Každopádně není odřeno ani zadřeno, takže úspěšný den. 🙂 Všechny volné tréninky jsme se drželi na druhém místě za Italem DiGiorgiem..držte pěsti…!

Tak z kvalifikace máme druhý čas, nicméně ředitelství závodu nás postavilo před challenge, když k nám do125SP přidalo Stocky 300, což jsou trochu rychlejší stroje (asi o 40 na cílovce 🙂 ), takže na startu stojíme 4. a čeká nás asi dost zajímavý závod s nepoměrně silnějšími stroji.

V prvním závodě přinesla stíhací jízda 2.misto v Alpe Adria. Jo a ať mi nikdo neříká,
že ježdění na motorce není dřina 🙂 Radek Lamich - dřina na motorce

Impérium vrací úder:)) v dnešním volném tréninku první čas ve 125 SP a všechny 125 SP (=třístovky Stock 300) zůstaly také za námi. Za dvě hody jde do závodu!

Druhý závod na Pannonii znamenal jezdecky posun o 1.5 sec na kolo, ve výsledku 2.misto a na vítěze Danila Digiorgia ztráta 8.7sec, z čehož 6 sec bylo v prvním kole díky Stockum300 a odstartovaní až na 4. pozici z SP. Každopádně super víkend i práce týmu brainracing.eu! Příští závody nás čekají na domácím okruhu Danila v Chorvatském Grobniku již za 14 dni!

Alpe Adria Pannoniaring Radek Lamich - 2.misto

Alpe Adria Pannoniaring – Brainracing 1. Sportproduction za Moto3

Alpe Adria Pannoniaring - Brainracing 1. Sportproduction za Moto3