300 ZGH Hořice 2016 Radek Lamich retrospektivně a rozsáhlá fotogalerie

300 Zatáček Gustava Havla Hořice 21.-22.5.

Do Hořic tým tradičně dorazil v pátek a po drobných nesrovnalostech v rezervovaném parkovacím místě se mohlo začít vybalovat. Letos padlo rozhodnutí využít oba motocykly a tréninkově odjet i třídu 125 GP.

KM-elektro-logo288-04elektromocek_titulka

Vítězné kolečko 300ZGH Horice 2016 Radek Lamich pickup

V kvalifikacích 125 SP se podařilo v tradičně velmi dobře jezdecky obsazeném poli získat 4. místo na startu za Martinem Sedlem, Petrem Kolářem a Ivo Doležalem. Ve sloučené třídě 125 GP a 250 CRR si Radek se Sportproductionem v poli 23 jezdců vysloužil 11.místo. V závodě 125 SP se vůbec nepovedl start a v nájezdu do první zatáčky jsme mohli Radka vidět uzavírat první desítku jezdců. Nicméně během několika kol se Radkovi podařilo propracovat až na druhou pozici, na které závod také dokončil za Martinem Sedlem.

 Radek Lamich 300 ZGH Horice 2016 2

Radek Lamich:“Závody v Hořicích jsou pro mě vždy velice náročné a nejinak tomu bylo i letos. Cítil jsem, že potřebuji najezdit víc km, tak jsem si dal tréninky ve 125GP na loňské motorce, která je aktuálně na prodej z důvodu jejího nevyužití v Alpe Adrii, kde se již do jedné třídy nedají dva motocykly přihlásit. Tréninky obzvláště v SP byly skvělou zábavou, protože Hořice jsou svým profilem trati prostě úchvatné a zároveň je možnost si i během tréninku dobře zazávodit s některým ze soupeřů. My se skvěle svezli s Jirkou Šubrem. V závodě mi absolutně nevyšel start, s tím mám letos problémy a vím, že na něm musíme zapracovat. Půl závodu pak doháním jezdce, se kterými jsem měl odjet už od startu. Výsledek je přesto super a před závodem v něj doufal málokdo, takže velká spokojenost.“

300 ZGH Horice Radek Lamich sekt

 

no images were found