2. Hlubokomyslná konzumace ovocných nektarů 2012

Manažerka boxové komunikace

Brain racing na motokáry Dřevíč s Kamilou

V sobotu 24.11.2012 proběhla 2. Hlubokomyslná konzumace ovocných nektarů, pomyslná tečka za sezónou 2012. Po obědě se hosté sešli v Hronově na motokárách. Čtyřpatrová hala Motokáry Dřevíč je příjemná záležitost, vřele doporučujeme.

Po kárách se všichni přesunuli na penzion Kukulda do Machova, kde Dan Tichý obdržel vítězný kalendář za nejlepší čas na káře 1:14. Ne nadarmo je zkušebním jezdcem Midalu u FGR.

Vyslechli jsme úvodní slovo managera Valentina Rukavicky, který poděkoval členům týmu za skvělé služby a podporu v předešlé sezóně. Aktivní členové si odnesli hodnotný kalendář zachycující naší sezónu v CEC a také nové týmové čepice.
V průběhu večera byl oficiálně představen nový německý pilot týmu, Julian Notsch, který se s jistotou zúčastní minimálně 2 závodů v sezoně 2013 a s možností opce na zbývající podniky, podle výsledků týmu.
Další piloti jsou v jednání. Čas zatím nijak netlačí, vždyť ani pořadatel nestanovil žádné přesnější detaily, kromě nástinu vyřčeného na konci posledního závodu.

…a dále se pokračovalo v tradiční hlubokomyslné konzumaci ovocných nektarů až do brzkých ranních hodin… ještě že na nás na Kukuldě drží… 🙂

 

no images were found